Używamy cookies - więcej

Logo-AP-Talent

szkolaodkrywcow-talentow

 

szkola z klasa

Projekt Era

Szkola z klasa1

Szkola bez przemocy

 

Rok szkolny 2015/2016

baner szkola 15

Nazwa konkursu Uczniowie, osiągnięcia Opiekun
Wojewódzki Konkurs Fizyczny Maksymilian Kowalewski-laureat I.Sierocka
Wojewódzki Konkurs Biologiczny Sara Dziemiańczyk- laureatka L.Rode
Wojewódzki Konkurs Chemiczny Hanna Tur- laureatka I.Kondraciuk
Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego Julia Engel- finalistka E.Radziwońska
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2016 Kamil Trofimczuk, Marcin Tatarczuk, Karolina Milewska- wyróżnienie U.Skiepko
I Ogólnopolski Konkurs Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej „Żeglarski Trakt” Zespół „Siatkarki z Kamiennej” w składzie:  Gabriela Gorłowska, Zofia Bocianowska, Wiktoria Gryc, Karolina Sokół został wyróżniony i otrzymał brązowy dyplom K.Breczko
XV Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA" poświęconym twórczości K.I.Gałczyńskiego Hubert Luzgo- III miejsce S.Lange
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia Maksymilian Kowalewski, Karolina Milewska- wróżnienia U.Skiepko
Wojewódzki XVI Konkurs Wiedzy Biblijnej

Marcin Tatarczuk - laureat, I miejsce A.Bujnowska
VI Wojewódzki Konkurs Gimnazjalny "Wirtualny spacer po szkole"

Zofia Bocianowska, Sara Dziemiańczyk, Monika Skurska - I miejsce J.Okrasiński
VII Wojewódzki Konkurs Piosenki Angielskiej Gabriela Gorłowska - I miejsce, Wiktoria Gryc - II miejsce K. Breczko
"(Pod)różne historie" - wojewódzki  konkurs literacki Zuzanna Rynkiewicz - I miejsce S.Lange
Wojewódzki konkurs plastyczny na projekt okładki książki J. Jagiełło z wykorzystaniem techniki malowania kawą Karolina Puchacz- I miejsce E.Sorkowska
Wojewódzki konkurs czytelniczy – „Czy znasz twórczość Joanny Jagiełło?”
Karolina Milewska oraz Zofia Bocianowska - III miejsce – ex aequo, Sara Dziemiańczyk -wyróżnienie
M.Kiełczewska
IX EDYCJA KONKURSU KOLĘDY I PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ „Niech kolęda się niesie po świecie…” Wiktoria Gryc - wyróżnienie K.Breczko
II Wojewódzki Konkurs Recytatorsko-Muzyczny poświęcony pamięci Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki Angelika Poddubik- wyróżnienie A.Bujnowska

Rok szkolny 2014/2015

Nazwa konkursu Uczniowie, osiągnięcia Opiekun
Wojewódzki Konkurs Matematyczny Marcin Milewski- laureat

U.Skiepko
Medal Diligentiae za pilność Agata Mańkowska A.Bujnowska
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2015
Marcin Milewski, Karolina Milewska, Michał Tarnowski- wyróżnienie

H.Śniecińska

U.Skiepko

I edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego pt. „Wiersz o Babci i Dziadku” Łódź Natalia Picewicz- II miejsce P.Jurczykowska
Wojewódzki Konkurs na logo "Miesiąca Wiedzy o Autyzmie- Białystok" Zofia Bocianowska- I miejsce J.Okrasiński
Wojewódzki Przegląd Pieśni Patriotycznych Uczennice klasy Ia K.Breczko
Wojewódzki konkurs czytelniczy „Czy znasz twórczość Kazimierza Szymeczki?” Marcin Milewski -II miejsce,  Sara Dziemiańczuk i Karolina Milewska - wyróżnienie M.Kiełczewska
 II edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Drugie życie odpadów” Filip Brajczewski - III miejsce, Marcin Milewski - III miejsce E.Sorkowska
II Międzyszkolny Konkurs Piosenki „Miłość niejedno ma imię” Gabriela Garłowska- wyróżnienie K.Breczko
VI Wojewódzki Konkurs Piosenki Angielskiej Wiktoria Gryc- I miejsce K.Breczko
XIV Miejski Konkurs Recytatorski Twórczości Karola Wojtyły „Nie lękaj się - zaufaj nadziei” Zofia Bocianowska, Angelika Poddubik- II miejsce A.Bujnowska
Miejski Konkurs "Karaoke in English" organizowany w ramach XIII Festiwalu Nauki i Sztuki przez Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Białymstoku Wiktoria Gryc - I miejsce; Zofia Bocianowska II miejsce; Gabriela  Gorłowska - III miejsce U.Skiepko
Miejski Konkurs "Potyczki z  Królową Nauk" organizowany w ramach XIII Festiwalu Nauki i Sztuki przez Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Białymstoku Karolina Milewska - I miejsce; Marcin Milewski- IV miejsce U. Skiepko

Rok szkolny 2013/2014

Nazwa konkursu Uczniowie, osiągnięcia Opiekun
Stypendium Prezydenta Miasta Białegostoku w dziedzinie twórczości artystycznej Magdalena Drobot B.Kornacka
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny    Dawid Matys z kl. IIIa, Hanna Tur z kl. Ib – wyróżnienie w województwie H.Śniecińska
Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Polska - Nasza Niepodległa. Polacy w walce o niepodległość 1795 - 1918/1922" Katarzyna Juchniewicz- wyróżnienie K. Wawrzeniuk
V Rajd Śladami Błogosławionego ks. Michała Sopoćki I miejsce w województwie A.Bujnowska
Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt: "Świat, Europa, Polska głęboko wpisane w Serce Jezusa". Agata Mańkowska I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych A.Bujnowska
Miejski Konkurs „Drugie życie odpadów”  Marcin Milewski - II miejsce
Karolina Mudryk - IIIb miejsce

S.Lange

M.Rogala

Wojewódzki konkurs czytelniczy „Czy znasz twórczość Barbary Ciwoniuk ?” Dawid Jankowski - III miejsce M.Kiełczewska
Wojewódzki konkurs plastyczny na projekt zaproszenia z Barbarą Ciwoniuk Karolina Omelianowicz - II miejsce    

M.Kiełczewska

E.Sorkowska

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów  Dawid Matys, Marcin Milewski, Michał Wasilewski  – I miejsce- etap szkolny

H.Śniecińska

U.Skiepko

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Andrzej Murawski – zakwalifikował się do II etapu   

M.Kundzicz

IV edycja Miejskiego Konkursu Plastyczno -Literacko - Fotograficznego „Nasz czysty Białystok” pod hasłem: „Woda naszym skarbem”

Wojciech Kamiński- nagroda

Gabriela Radziwonowska, Paula Małaszewska, Sebastian Dańkowski-wyróżnienia

E.Sorkowska

Miejski Konkurs "Karaoke in English" organizowany w ramach XII Festiwalu Nauki i Sztuki przez Wyższą Szkołę Ekonomiczną w Białymstoku  Paulina Huk - I miejsce

M.Kundzicz

X edycja międzyszkolnego konkursu plastycznego pt.: "Krzyża Twego się nie wstydzę" Agata Mańkowska-I miejsce

A.Bujnowska

Wojewódzki konkurs recytatorsko – fotograficznym  p.t.: „Smaki dzieciństwa” w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku Lilianna Smorszczewska-wyróżnienie

S.Lange

I edycja Konkursu Recytatorskiego z Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów  – organizatorzy IV LO i Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki w Białysmtoku Kacper Grzymała-wyróżnienie

M.Kundzicz 

Miejski Konkurs Językowy „Auf der Suche nach mir selbst (W poszukiwaniu siebie)”, zorganizowany przez Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku Dawid Matys, Daniel Kamiński, Kacper Jaroszuk – zakwalifikowali się do finału konkursu

E.Walczuk

II edycja wojewódzkiego konkursu plastycznego „Festiwal Palm” organizowanego w ramach Światowego Dnia Młodzieży uczennice z kl. Ia

E.Sorkowska

Sukcesy naukowe i artystyczne rok szkolny 2012/2013

Nazwa konkursu Uczniowie, osiągnięcia Opiekun

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

Mateusz Ościłowski- laureat

B. Winkler

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Mateusz Ościłowski- laureat

U.Skiepko

Miedzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny"

Michał Wasilewski- wyróżnienie

U.Skiepko

Medal „Diligentiae – za pilność” Jessica Pisanko J. Szydło
IV Rajd Śladami Błogosławionego ks. Michała Sopoćki I miejsce w województwie: Gabriela Radziwonowska, Gabriela Zadykowicz, Agata Mańkowska, Karolina Gierasimiuk, Anna Jaroszewicz A.Bujnowska
„Moja Wiara – Moja Rodzina – Mój Bóg” Jessica Pisanko A.Bujnowska
Wojewódzki Konkurs Kolędy i Piosenki Świątecznej " Niech kolęda się niesie po świecie..." Magdalena Jasiuk – II miejsce w kategorii solista B.Kornacka
III Wojewódzki Konkurs Fotograficzny dla Gimnazjalistów Zaklęte pod powiekami Jessica Pisanko - I miejsce; Jędrek Bania IIIA – III miejsce J.Szydło
 III Wojewódzki Konkurs Gimnazjalny – „Wirtualny spacer po szkole” Karolina Gierasimiuk i Agata Mańkowska -3 miejsce J.Jasiuk
 III Wojewódzki Konkurs Plastyczny Cztery Pory Roku na Podlasiu  Jessica Pisanko - nagroda rzeczowa E.Sorkowska
Konkurs fotograficzny dla uczniów III klas gimnazjum w województwie podlaskim Człowiek-Przyroda-Zawód-Pasja Jędrek Bania- II miejsce A.Rynkiewicz
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Stencile - tiszertowe graffiti" Magdalena Jasiuk- nagroda publiczności J.Jasiuk
IV Wojewódzki Konkurs Piosenki Angielskiej Magdalena Jasiuk - wyróżnienie B.Kornacka
Trzecia Edycja Wojewódzkiego Konkursu: "Przegląd mini-filmików anglo i niemieckojęzycznych o tematyce sportowej" Jessica Pisanko, Karolina Stanisławczyk i Jędrek Bania - finaliści M.Kundzicz
Konkurs na pracę plastyczną inspirowaną lekturą tekstu typu „Leichte Lektüre" ze zbiorów Medioteki Języka Niemieckiego w Białymstoku dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych  uczącej się języka niemieckiego na terenie województwa podlaskiego Agnieszka Gryko -I miejsce, Karolina Stanisławczyk - wyróżnienie E.Walczuk
IV Wojewódzki Konkurs "My z Podlasia" Magdalena Jasiuk i Dawid Chrzęst- III miejsce B.Kornacka
Wojewódzki konkurs plastyczno- fotograficzny „Każdy taniec jest odkryciem nas samych” Jessica Pisanko, kl. IIIa –wyróżnienie E.Sorkowska
X Podlaski Festiwal Szkolnych Zespołów Muzycznych Magdalena Jasiuk, kl. IIIa Dawid Chrzęst, Marcin Gorbaczewski, kl. IIIb - wyróżnienie B.Kornacka
Konkurs plastyczny pod hasłem "Festiwal palm" w ramach Światowego Dnia Młodzieży Uczniowie klasy IIIa -I miejsce E.Sorkowska
Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej „Najdroższy wyraz Ojczyzna" Jędrzej Bania- II miejsce A.Rynkiewicz
IX edycja międzyszkolnego konkursu plastycznego pt.: "Krzyża Twego się nie wstydzę" Agata Mańkowska- I miejsce A.Bujnowska
Konkurs fotograficzny "Białystok w moim obiektywie-Boże Narodzenie - Świąteczny Białystok" Kamil Milenkiewicz - wyróżnienie U.Skiepko
Konkursy organizowane przez Wyższą Szkołę Ekonomiczną w ramach XI Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki Magdalena Jasiuk, kl. III a II miejsce w konkursie "Karaoke in English" Karol Piesiecki – II miejsce w tenisie stołowym; Magdalena Jasiuk- II miejsce w konkursie "Karaoke in English" U.Skiepko
XVIII białostocka edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” Marlena Łapińska - tytuł finalisty A.Bujnowska
Ogólnopolski konkurs Stowarzyszenia Polskich Wychowanków Camp Rising Sun o stypendium na obóz w Stanach Zjednoczonych w sezonie 2013 Michał Wasilewski – finalista (9.miejsce) M.Kurnicka
Próbny Międzynarodowy Egzamin „TOEFL Junior” Agnieszka Gryko, Mateusz Ościłowski –
nagroda w postaci bezpłatnego udziału w oficjalnym egzaminie TOEFL Junior
M.Kurnicka

 

Michał Wasilewski, kl. Ib - wyróżnienie

Rok szkolny 2011/2012

Nazwa konkursu Uczniowie, osiągnięcia Opiekun

Miedzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny"

Mateusz Ościłowski kl. IIIB – III miejsce w województwie

Maciej Jatkowski kl. IIIA - wyróżnienie

U.Skiepko

H.Śniecińska

Wojewódzki Konkurs Matematyczny Mateusz Ościłowski kl. IIIB - finalista U.Skiepko
Wojewódzki Konkurs Biblijny Agata Mańkowska – tytuł finalisty A.Bujnowska
IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Tęcza” Julianna Jarczewska kl. IIIA – I miejsce kategorii uczniów gimnazjów E.Sorkowska
Ogólnopolski konkurs historyczno-dziennikarski „Polacy beatyfikowani przez Jana Pawła II w mojej miejscowości – bł. Edmund Bojanowski” A. Piekart, E. Przytuła, A. Popławska z kl. IIIA- wyróżnienie A.Bujnowska

Konkurs miejski „Cool kibic”

Maciej Zieniewicz, Tomasz Sidoruk, Sylwester Szlaga, Damian Pacewicz, Jędrzej Bania-wyróżnienia, nagrody rzeczowe  M.Rogala, M.Ancypo, J.Szydło

Konkurs miejski „Nasz czysty Białystok”

Karolina Mudryk – I miejsce
Jessica Pisanko – III miejsce
M.Rogala, E.Sorkowska
Konkurs miejski „Życie z FAS?- Dziękuję, nie piję” Marek Ostapczuk – I miejsce, nagroda rzeczowa
Dominika Klepacka –  wyróżnienie
A.Rynkiewicz
Wojewódzki Konkurs „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” Michał Leszczyński – I miejsce indywidualnie
Michał Leszczyński, Marcin Ostapczuk, Kamil Chilmonik –  II miejsce grupowo
T.Tobiaszewska
Wojewódzki Festiwal Piosenki Żeglarskiej „Mała Szanta” Magda Jasiuk kl. IIA, Kamil Dzieniszewski kl. IIIB, Marcin Gorbaczewski kl. IIB, Dawid Chrzęst kl. IIB B.Kornacka
Wojewódzki Konkurs Piosenki Poetyckiej Magdalena Jasiuk i Kamil Dzieniszewski
- Sylwia Suszycka i Dawid Chrzęst – wyróżnienia
B.Kornacka
III Konkurs „My z Podlasia" pod patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku oraz Książnicy Podlaskiej Duet- Magdalena Jasiuk i Dawid Chrzęst – I miejsce, Grand Prix B.Kornacka
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Krzyża Twego się nie lękamy” Agata Mańkowska (kl. IB)
Gabriela Chylicka (kl. IIA) - wyróżnienia
A.Bujnowska
Miejski konkurs językowy „Młody literat” Julita Żochowska (IIIA) – II miejsce M.Kurnicka
 Wojewódzki konkurs kolęd i piosenek Świątecznych „Niech kolęda niesie się po świecie”  duet Magdalena Jasiuk (IIA) i Kamil Dzieniszewski (IIIB)-I miejsce  B.Kornacka
 Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ Muzyka poważna w moich oczach”  J. Żochowska z kl. IIIA – nagroda  E.Sorkowska
 Rajd Śladami bł. ks. M. Sopoćki  M. Kostka, M. Szpakowska, A. Popławska, A. Piekart, P. Januszczyk, K. Lul, A. Torebko, P. Wróbel, J. Szymborski, D. Kierski - II miejsce w województwie  A.Bujnowska
Konkurs recytatorsko-plastyczny „Twórczość Danuty Wawiłow słowem i pędzlem malowana" Julianna Jarczewska z kl.IIIA – I miejsce E.Sorkowska, M.Ancypo
Konkurs międzyszkolny ,,Biologia i matematyka w rebusach'' Jessica Pisanko-III miejsce, Parycja Januszczyk-wyróżnienie E.Karolczuk
Konkurs plastyczny „Kocham cię Życie, poznawać pragnę cię w zachwycie” Karolina Mudryk i Gabriela Radziwonowska z kl. IB -wyróżnienie A.Bujnowska
Międzyszkolnego konkursu multimedialny z języka angielskiego na temat „Moje skojarzenia z Wielką Brytanią" Julita Żochowska (kl. III A) – I miejsce i Krystian Hibl (kl. III D) – II miejsce M.Kurnicka
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Moja świątynia” Agata Mańkowska – I miejsce A.Bujnowska
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza Jędrzej Bania-III miejsce J.Szydło