Używamy cookies - więcej

Logo-AP-Talent

szkolaodkrywcow-talentow

 

szkola z klasa

Projekt Era

Szkola z klasa1

Szkola bez przemocy

 

Rekordy

 Tabela rekordów szkoły- dziewczęta

Konkurencja Imię i nazwisko Wynik Rok
60m Klaudia Konopko [8,08 - rek. woj. młodz.] 7,86 2008
100m Katarzyna Sokólska 12,21 2009
200m Klaudia Konopko 25,25 2008
300m Natalia Antosiuk 41,74 2005
60 m p. pł. Katarzyna Sokólska 9,09 2009
100 m p. pł. Katarzyna Sokólska 14,49 2009
300 m p. pł. Adrianna Sańczyk 46,03  2015
400m p. pł.  Izabela Polińska  68,89  2008
600m  Maja Jankowska  1:39,82  2008
800m  Monika Maliszewska  2:31,73  2006
1000m  Sandra Siergiejuk  3:18,90  2004
4x100m Izabela Polińska, Magdalena Malinowska, Klaudia Konopko, Kamila Rzepniewska [rek.Polski.gimnazj.] 48,66 2008
4x400m Izabela Polińska, Magdalena Malinowska, Urszula Marczyk, Kamila Rzepniewska 4:09,04 2008

sztafeta olimpijska

800+400+200+100m

Maja Jankowska, Urszula Marczyk, Klaudia Konopko, Kamila Rzepniewska 4:10,71 2007
skok w dal Paulina Ćwiek 4,73 2008
skok wzwyż Kinga Kuczyńska 160 2005
pchnięcie kulą Karolina Sokół 11,27 2015
rzut dyskiem [0,75 kg] Karolina Sokół 35,52 2016
rzut dyskiem [1 kg] Urszula Czupryńska 32,15 2008
rzut oszczepem Urszula Czupryńska 29,70 2008
rzut młotem [3 kg] Sandra Dawidowska 36,71 2013
chód 3 km Anita Kondzior 18:22,67 2010
   Tabela rekordów szkoły- chłopcy    
60m Prystrom Jakub    [7,22 - rek. woj. młodz.] 7,14  2004
60m pł. Korzeniecki Michał  [rek. woj. gim.]       8,05 8,05 2007
100m Artur Łęczycki 11,12 2016
200m Prystrom Jakub 22,41 2004
300m Prystrom Jakub 35,31 2004
600m Fiedoruk Łukasz 1:26,31 2008
1000m Fiedoruk Łukasz 2:38,84 2008
2000m Rębacz Damian 6:09,33 2008
4x100m M. Weremczuk, J. Prystrom, [rek. woj. gim.], T. Hyży, K. Rębacz 44,05 2004
sztafeta olimpijska
800+400+200+100m
D. Rębacz, Ł. Fiedoruk, [ rek. woj. gim.], W. Nowak, M. Harasimowicz 3:38,94 2007
110m pł. Hyży Tadeusz  [rek. woj. gim.] 14,38 2004
300m pł. Nowak Wojciech     [rek. woj. gim.] 38,54 2008
skok w dal Kmieć Denis 6,10 2008
skok wzwyż Augustyńczyk Krystian 188 2015
skok o tyczce Boszczyk Michał 240 2004
pchnięcie kulą Stępiński Artur 13,13 2005
rzut dyskiem Bondaruk Tomasz  39,90 2004
rzut oszczepem Bogdan Patryk 45,26 2008
rzut młotem Wejsznejder Mariusz 41,42 2004
chód 5 km Miastkowski Mateusz 24:58,20 2007